Novinky

Solární sprcha

Solární sprcha SUNNY STYLE PREMIUM 

Léto se nezadržitelně blíží a sním spojené koupání u bazénu.  Solární sprcha je skvělý doplněk k tomu, aby Váš bazén byl po celé léto krásně čistý a průzračný.  Před každým vstupem do bazénu využijte  naši solární sprchu .

Solární sprchy Sunny Style Premium ekologicky a s využitím solární energie vytváří teplou vodu bez jakékoli potřeby elektřiny. Díky chytrému systému ohřevu vody ve spodní základně se skleníkovým efektem, je možné cca po dvou hodinách užívat horké vody a nastavit si libovolnou teplotu. Zásobník vody umožňuje i několik sprchovacích cyklů.

Řada Premium má nastavitelnou sprchovací hlavu a možnost vytáhnout z držáku pro pohodlné opláchnutí nohou a jiných částí těla. Barvy těchto solárních sprch jsou svěží a rozjasní okolí vašeho bazénu. 

  • Mixér horké a studené vody
  • Stabilní a bezpečný podstavec
  • Nastavitelná základna od 1,40m do 2,10m
  • Regulátor vstupu as adaptorem na zahradní hadici
  • Plug & Play set obsahuje vše co budete k zapojení potřebovat
  • Kapacita zásobníku: 8 litrů
Čištění bazénu . Jak vyčistit bazén po zimě. Příprava bazénu na jaro

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i příprava bazénu na letní provoz. V momentě když se objevují pěkné slunné dny, už se mnozí těší, jak si půjdou zaplavat. Pokud jste ti šťastlivci, že máte svůj vlastní bazén doma, pak ještě před samotným koupáním je potřeba, abyste ho na novou sezónu pořádně připravili. A jak na to se dočtete v následujícím článku.

Rady pro odzimování bazénu

  • Odzimování se provádí v okamžiku, jakmile jsou teploty stabilně kolem 10 °C
  • Základním krokem je především začít novou sezónu s čistotou
  • Sejměte zimní ochranný kryt a důkladně jej očistěte
  • V první řadě tedy odstraňte všechny mechanické nečistoty, které se během zimy do bazénu dostaly a to jak z hladiny tak i ze dna. I při správném zazimování na konci předcházející sezóny tento krok nikdy nevynechejte. Jakékoliv mechanické nečistoty a rostlinné zbytky ve vodě jsou základem budoucích problémů
  • Po odkrytí bazénu a úklidu plováků, které sloužily k ochraně před porušením bazénu mrazem, se nejdříve odstraní nečistoty z bezprostředního okolí bazénu.
  • Poté následuje očištění stěn bazénu pomocí houbičky či jemného kartáče nad vodní hladinou. K tomuto kroku slouží speciální gelové prostředky. Doporučit můžeme například Čistič okrajů bazénů - Compactal gel a nebo  přípravek Compactal. 
  • Dalším krokem bude doplnění vody v bazénu asi 10 cm pod jeho okraj a osazení a zapojení filtrační jednotky. Můžeme to zvládnout sami nebo se obrátit na odborný servis. Nezapomeňte především dát pozor na uzemnění a vyzkoušení správné funkce proudového chrániče.
  • Také je třeba dát pozor na to, aby při zkoušení filtrační jednotky bylo již plně zavodněné čerpadlo.
  • Následně se odstraní pomocí hadice či bazénového vysavače usazeniny ze dna bazénu. Jejich množství může být po zimě skutečně veliké a doporučujeme vyprání filtrační vložky i několikrát za sebou.

S pomocí bazénové chemie

  • Bez bazénové chemie se při údržbě bazénu neobejdete.
  • První ošetření vody se provádí hned po napuštění (či dopuštění) bazénu vodou a jeho mechanickém vyčištění.
  • Pomocí šokové dávky chloru (přípravek  Chlor super shock – granulát v dávce 70 g na 10m³) provedeme první krok.
  • Následně přidáme dávku Algicid nepěnivý – pro zabránění vzniku řas (dávka 100–200 ml na 10m³ bazénové vody).
  • Poté by se měla na dva dny pustit bazénová filtrace na trvalý chod.
  • Filtrace by měla běžet bez urychlování protiproudem, protože tím může pouze klesnout její účinnost.
  • Pokud se voda zabarví po prvním ošetření do hněda či do zelena, je to známkou, že je v ní obsaženo železo či mangan. Odstranit lze pomocí speciálních přípravků jako je Calzestab či Metal Magic.
  • Hodnoty pH upravujeme asi týden po zachlorování bazénu.
  • Změříme hodnotu pH pomocí testeru a upravíme pH vody. K tomu slouží přípravky  CHemoform pH plus či Chemoform pH minus, dle aktuálně naměřených hodnot, aby hodnota pH činila optimálních 7,2–7,6.
  • Pokud je voda zelená od řas, je lepší mít hodnotu pH spíše o něco vyšší, aby chlorové přípravky měly vyšší účinnost. Toto ovšem platí pouze pro první čištění, kdy se bazén ještě aktivně nevyužívá.
  • V případě, že jste již na podzim nevyměnili písek ve filtraci a používáte jej více než dvě sezóny, je nyní ten nejvhodnější čas pro jeho výměnu, abyste měli v sezóně zajištěnou účinnou filtraci bazénové vody.


Po všech předchozích krocích již můžete přistoupit ke klasickému ošetření vody pomocí některých z multifunkčních tablet.

  • Jako zajímavou alternativu můžeme doporučit skvělé Multifunkční tablety
  • Nezapomeňte od počátku používat na zakrytí také solární plachty, které jednak uspíší vyhřátí bazénu na příjemnou teplotu a také zabrání spadu nečistot.

schudkydovody1

Za použití bezchlorové chemie GUAa

  • Podobně jako u jiných druhů chemie je nejdříve nutné dokonale vyčistit bazénové stěny a dno.
  • Po odstranění mechanických nečistot a vodního kamene vhodnými přípravky, jež jsou shodné jako u chlorové či jiné používané desinfekce
  • dopustíme bazén
  • upravíme hodnoty pH na optimální úroveň 7,2–7,6 a pustíme filtrační zařízení.
  • Podle stupně znečištění můžeme nadávkovat přípravek GUAa Flock v množství 10–15 ml/m³ vody. Flokulant (vločkovač) nám pomůže vysrážet nečistoty na dno bazénu a odtud je vysajeme bazénovým vysavačem či odsajeme hadicí.
  • Je vhodné znovu zkontrolovat filtraci a případně zařízení opět propláchnout.
  • Po odfiltrování všech nečistot přistoupíme k nadávkování GUAa Pool Shock v množství 20 ml/m³ vody. Po dokonalém promíchání vody se již můžeme koupat. Přípravky bezchlorové bazénové chemie GUAa se pak již používají podle doporučení.

Přejeme Vám krásný start do nové bazénové sezóny. 

Nové vonné esence řady CAMENA SPA&CARE
  • Pro nadcházející wellness sezónu jsme pro naše zákazníky do produktové řady Camena Spa & Care zařadili oblíbené esence pro sauny i parní lázně se svěží kombinací vůní mentolu s eukalyptem.
  •  Jedná se o svěží kombinaci osvědčené vůně Australského nebo Tasmánského eukalyptu s mentolem. Výsledná vůně tak akcentuje osvěžující a nabuzující efekt samotného eukalyptu a má výraznější účinek na uvolnění dýchacích cest.

Šokové ošetření vody

Aby voda v bazénu zůstala po celou sezónu křišťálově čistá, je nutné ji správně připravit již při jeho jarním uvedení do provozu.

Tento postup doporučujeme použít i při kompletní výměně vody, protože voda z veřejných či studničních zdrojů obsahuje látky, které v bazénové vodě nejsou žádoucí.

Krok 1 - příprava

Začněme důkladným čištěním stěny bazénu. Nejčastějšími nečistotami jsou usazeniny vodního kamene, které odstraníme pomocí čisticího prostředku Základní čistič nebo čisticího prostředku Compactal. Naneste přípravek na znečištěnou plochu a nechte jej působit asi 10 minut, než začnete čistit. Čisticí prostředky potřebují čas na chemickou reakci, aby se nánosy uvolnily.

Celý povrch bazénu, zejména rohy a spáry, ošetřete preventivním prostředkem proti řasám, jako je Algicid Standard* nebo Algicid Speciál*. Po vyčištění bazénu zapojte filtrační zařízení, případně vyměníme filtrační písek či filtrační vložku a dopustíme bazén vodou.

Krok 2 – úprava pH

Srovnáme pH do optimálního rozmezí 7,0 – 7,4 přípravky pH mínus tekutý, pH mínus granulát nebo naopak přípravkem pH plus granulát. Doporučujeme přeměřit alkalinitu vody.

Krok 3 – šoková úprava vody

Pro šokové ošetření s chlórem doporučujeme pro měkkou vodu CH-Granulát 70% , který má vysoký obsah aktivního chlóru a rychle se odpařuje. e tvrdé vodě lépe účinkuje přípravek Chlórový granulát rychlorozpustný*, případně Chlórové tablety rychlorozpustné*. Tyto přípravky dobře fungují v jakékoli tvrdosti vody. Z bazénu ale vyprchávají pomaleji a je třeba déle počkat na ustálení optimální hladiny chlóru.

Speciální přípravek OXI Chlor Šok granulát* je extrémně účinný při ošetření problematické vody. Po použití nezůstává v bazénu vázaný chlór. Jeho nevýhodou je, že „mate“ testování vody, měření hodnoty chlóru je po použití Oxi chlór Šok granulátu* nepřesné.

Bezchlórová varianta šokového ošetření: komponent 1 použijeme Kyslíkový granulát nebo Kyslíkové tablety 20 g – mini.  Komponent 2 je Aktivátor, který spouští dezinfekční účinnost kyslíkové složky. Přípravky je nutné vždy používat společně dle návodu.

Přípravky označené hvězdičkou jsou biocidní. Používejte biocidy bezpečně, před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Krok 4 – odstranění zákalu

Po aplikaci dezinfekčních prostředků voda začne reagovat a může změnit barvu v závislosti na obsažených látkách. Bílý, mléčný zákal obvykle značí organické znečištění, tvrdou vodu , nebo jejich kombinaci. Hnědý zákal může signalizovat přítomnost železa, zatímco zelený zákal je často způsobený mědí. Zbarvení vody po šokové úpravě pomůže určit stav vody a napoví, jakou další chemii případně máte použít. 

 

Po šokovém ošetření vody v odstupu několika hodin přidáme vločkovač. V případě silného zbarvení vody je nutné do úplného vyčištění hlídat čistotu filtračního zařízení a průběžně jej propírat.

 Máte-li tvrdou vodu, přidejte do bazénu přípravek Calzestab Eisenex. Ten neutralizuje vodní kámen, a nedovolí jeho usazování. Přidávaná chemie pak na obsah vodního kamene v bazénu nereaguje a nezvyšuje se tak její spotřeba.

Do vody, která obsahuje kovy, přidáme přípravek Metal Magic, který umí kovy z vody odstranit. Účinnost můžeme zvýšit následným dodatečným přidáním tekutého vločkovače.

 

 

 

Rychlé rady při řešení problémů s čistotou vody v bazénu a ve vířivce

BAZÉNOVÁ CHEMIE – POUŽITÍ PŘI POTÍŽÍCH

Problém Příčina Řešení problému
Zakalená voda Tvorba organických nečistot Nasazení šokové desinfekce (kyslíkový granulát či tablety ve větší koncentraci).
  Vysoké pH Aplikace přípravku pH minus tekutý, či pH mínus granulát pro dosažení optimální hodnoty pH 7,2–7,6.
  Vysoká alkalita bazénové vody Aplikace přípravku na snižování pH (pH minus), dokud není dosaženo hodnoty celkové alkality 80–150 ppm. V případě vysoké tvrdosti vody nad 45°, lze použít kyselinu chlorovodíkovou HCl v množství cca 0,2–0,3 l na 1m³.
  Vysoká tvrdost vody Aplikace prostředku zabraňujícímu tvorbě usazenin a vodního kamene (Calzestab Esen).
  Nedostatečná filtrace Znečištěný filtr – vyčištění filtru prostředkem na čištění filtrů – Filter Cleaner.
  Vysoký obsah volných rozpuštěných částic Vypuštění vody z vířivky a napuštění vody nové.
Zabarvená voda Vodní řasy

Použití přípravku pro hubení vodních řas (Algicid speciál, Algicid standard). 

  Rozpuštěné kovy ve vodě a rozvodech – měď, železo a další Aplikace prostředku pro zabránění usazenin těchto kovů a jejich odstranění – Metal Magic (po jeho použití lze vodu ihned dál využívat).
Tvorba pěny Vysoká koncentrace olejů, mýdel a dalších algicidních prostředků ve vodě Použití přípravku pro snížení pěnivosti v bazénu –Spa odpěňovač.
  Měkká voda Aplikace prostředku pro zvýšení tvrdosti vody (vápníku), dokud není dosaženo hodnoty 150–280 ppm.
Tvorba usazenin Vysoká hladina vápníku, vysoká alkalita, vysoké pH Částečné upuštění vody a aplikace prostředku proti usazeninám (Calzestab  Esen),  korekce hladiny pH na 7,2–7,6 a snížení alkalinity.
Zápach Vysoký obsah organických nečistot Šoková desinfekce ( Chlor - Super šok CH-granulát nestabilní)
Podráždění pokožky Nízká hodnota pH Aplikace přípravku pro zvýšení hodnoty pH (pH plus) na optimální hladinu 7,2–7,6.
Wellnes centra, aquaparky, bazény, SPA - Quaastar nepěnivý

Chcete čistá wellness centra, lázeňské provozy, SPA a aquaparky?

Využijte intenzivní čistící, nepěnivý  přípravek 

GUAASTAR NEPĚNIVÝ - balení 5 lt

  • je koncentrovaný intenzivně čistič
  • nepěnivý prostředek

Detailní popis produktu


Při běžném provozu vířivky či SPA se Vám může zdát, že pokud dodržujete správný postup, máte vodu stále čistou a běžné ošetření kyslíkovou bazénovou chemií či bezchlorovou chemií Vám dostatečně zajišťuje její kvalitní desinfekci. V běžném provozu, především v soukromých vířivých bazénech, kde se voda ponechává ve vířivce 2 - 3 měsíce a pravidelně se nevypouští se ovšem postupně usazují v cirkulačním potrubí nečistoty na nichž se postupně ve velkém množství množí bakterie a řasy, na které běžná údržba nestačí. Je tedy třeba myslet na důkladné vyčištění cirkulačního systému při celkové výměně vody, aby se tyto nežádoucí organismy odstranili.

Kvalitní vyčištění cirkulačního systému Vám zajistí právě tento revoluční koncentrovaný přípravek na bázi polymerů PHMG jež se skvěle osvědčil v mikrobiologických testech mezi ostatními konkurenčními produkty, které zdaleka nedosáhly tak skvělých výsledků.

Přípravek nabízí bezkonkurenční účinnost,  je bez chlóru a jakýchkoliv karcinogeních látek, lze jej dávkovat přímo do vody ve vířivce před jejím vypuštěním a i přitom zaručí plnou účinnost.

Přípravky GUAA STAR vytváří na ošetřovaném povrchu vrstvu polymeru, která je aktivní a schopná ničit bakterie a viry po dobu minimálně osmi hodin. Při opakovaném použití tak zabezpečí účinnou dlouhotrvající mikrobiální ochranu.

Použití:

Dávkování do vodního objemu výše uvedených zařízení a následné vypuštění.  Guaastar je určený zejména pro čištění vířivkových a perličkových van v provozech jak BALNEO a lázeňských, tak i pro čištění stěn a přepadových žlábků WELLNESS vířivek i bazénů a pro čištění pískových filtrů bazénu. Je vhodný také pro čištění podlah a stěn mokrých provozů lázní, bazénů a aquaparků jak ručním, tak i strojním čištěním.
 

Dávkování:

Vířivé bazény: 100 - 200ml / m3 do znečištěné vody před jejím vypuštěním. Dávkujeme úměrně dle objemu vířivého bazénu (nezapomeňte započítat všechnu vodu, včetně případné akumulační jímky). Nechte vířivku v chodu se všemi prvky vodními i vzduchovými cirkulovat po dobu 5 - 10 minut. Poté vylijte včetně akumulační jímky všechnu vodu. Opláchněte stěny, případně je dočištěte a můžete napouštět novou vodu.

Vodoléčebné vany: 20 – 40 ml na objem vany (cca 200 litrů), přidává se do  vody po pacientovi, 3-5 minut chod vířivky – perličky, vypuštění, otření stěn, oplach, povrchová desinfekce (např. DEZISAN). Prvních 14 dnů doporučujeme přidávat do každé  vany po pacientovi, poté, dle mikrobiologických výsledků postačuje 4 – 5 x denně.   

Bazénové filtry: (vč. wellness vířivek atd.): filtr na potrubí odstavíme a do filtru  nalijeme  cca 0,75 litru GUAA Star – nepěnivý na m2 plochy filtru a ponecháme  nejméně  tři hodiny, poté propláchneme filtr do odpadu. U wellness vířivek provádíme  při výměně vody, u bazénů  1 x za  3 – 5 týdnů. Vlasové filtry po hrubém očištění ponecháme v nádobě s 2% roztokem GUAA Star – nepěnivý alespoň 3 hodiny.     
 
Akumulační jímky a přepadové žlábky: stěny otíráme 2% GUAA Star – nepěnivý , poté opláchneme (doporučen oplach WAPkou)

Použití 

  • lázeňské provozy
  • bazény 
  • aquacentra
  • na čištění hydromasážních a perličkových van
  •  čištění vířivek a SPA,  bazénových filtrů, akumulačních jímek a přepadových žlábků

Více o produktu ZDE 

guaastarguaastar

Vířivky a jejich čištění - oběhový systém

Jistě není nic příjemnějšího, než ponořit se do křišťálově čisté vody ve vířivém bazénu a relaxovat ...

Vánoce a vonné esence do sauny

Sauna má bezesporu pozitivní účinky na regeneraci a psychiku člověka. Saunování je založeno na principu důkladného prohřátí celého organismu a jeho následném ochlazení. Na organismus však během saunování může blahodárně působit i vůně. Ta dokáže v sauně navodit nejen příjemnou atmosféru, ale přináší i mnoho dalších benefitů.

Blahodárné účinky přírodních vůní jsou známy po mnoho století. Léčbu pomocí vůní využívali již staří Číňané, Egypťané a Řekové. Ideálním místem, kde se dá maximálně využít pozitivních účinků aromaterapie je právě sauna.

shutterstock_1303390897

Výhody aromaterapie v sauně

Používání esenciálních olejů v sauně má nepochybně mnoho výhod. Vůně dokáže v sauně navodit příjemnou atmosféru a zážitek a účinky saunování posunout ještě o úroveň výše. V sauně se vůně esenciálních olejů do organismu dostává především inhalací. Z nosu se vonné esence dostávají do mozku, do průdušek a do plic. V závislosti na konkrétních vlastnostech daného oleje mohou mít esenciální vůně protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální i antivirové účinky.

Další nespornou výhodou používání esenciálních olejů v sauně je jejich schopnost udržovat saunu čistou. Během saunování je pocení pro tělo prospěšným a žádoucím procesem. V samotném prostoru sauny však pocení vytváří ideální prostředí pro vznik bakterií a choroboplodných zárodků. Nicméně esenciální oleje saunu neustále čistí a sterilizují.

Jak provonět vaši saunu?

Cesta k příjemnému provonění sauny je velmi jednoduchá. Nejčastěji se využívají esenciální oleje. Ty lze v sauně aplikovat zpravidla dvěma způsoby.

  • Esenciální oleje je možné například použít jejich přidáním do vědra s vodou, kterou můžeme následně polévat saunové kameny.

  • Druhým způsobem je pořízení závěsné misky. Tu stačí umístit nad kamna a do ní přidat vodu s esenciálním olejem.

shutterstock_1660468495

Výběr oleje

Je důležité zmínit, že mezi esenciálními oleji do sauny jsou značné rozdíly z hlediska množství aromatických a účinných látek. Cena bývá často úměrná koncentraci látek v oleji. Levnější oleje tak nemusí splňovat svůj účel anebo může být jejich spotřeba až dvojnásobná.

Vonné esence do sauny 

Vánoční sety

Výběr konkrétní vůně je pochopitelně ryze individuální a může se navíc měnit podle nálady nebo ročního období. Vyplatí se tak mít k dispozici více aromat a střídat je podle aktuálního psychického a fyzického rozpoložení.

 

 

 

Zazimování bazénu

Správné zazimování bazénu na podzim je důležitou součástí provozu každého venkovního bazénu. Případná nedbalost či chyby v postupu vám mohou na jaře přidělat násobně více práce s obnovou bazénu pro jarní a letní provoz. V horších případech může dojít dokonce k jeho poškození.

Způsob zazimování se však liší v závislosti na typu bazénu. Jinak je potřeba přistupovat k zapuštěnému bazénu, jinak k nadzemnímu, laminátovému, z betonu atd. Roli hraje také umístění strojovny a trubek. I přes různorodost bazénů a náležitou přípravu na zimu, existují obecné rady a postupy, které platí pro drtivou většinu bazénů.

shutterstock_132094823

Kdy začít?

Načasování doby, kdy se pustit do práce, není nikterak složité. Důležité je však se zazimováním začít dříve, než noční teploty trvale klesnou pod bod mrazu. Vhodné je také začít v době, kdy se teplota vody pohybuje mezi 10 a 15 stupni. Totiž ve vodě s takovou teplotou se již příliš nemnoží bakterie.

Čím začít?

Nejprve je potřeba z bazénu vyjmout schůdky, které očistěte a připravte k uskladnění. Dále odstraňte z hladiny vody plovoucí nečistoty. Vyčistit je nutné také dno bazénu. Postačí jej vysát bazénovým vysavačem.

shutterstock_118900294

Zazimovací roztok

Je-li bazén zbaven nečistot, můžete postoupit k použití roztoku pro zazimování bazénu. Přípravek rozmíchejte a vlijte do bazénu, nejlépe podél stěn. Potřebné množství roztoku závisí na objemu a tvrdosti vody. Na 10 m³ vody však potřebujete přibližně 200 – 400 ml roztoku. Po vlití zazimovacího přípravku je důležité vodu pořádně přefiltrovat.

917-2_zazimovaci-roztok-pro-zazimovani-bazenu

Poté můžete filtraci a hadice k ní odpojit a uschovat na místě chráněném před mrazem.

Ochrana před poškozením mrazem

Zazimovací roztok je zpravidla dezinfekčním a algicidním (protiřasovým) přípravkem. Nezamezí tak zamrznutí vody. Pro ochranu bazénu a jeho osazení je tak potřeba podniknout další kroky.

Upuštění vody

Během zazimování bazénu je důležité neopomenout upustit vodu. U množství upuštěné vody záleží na tom, co máte v bazénu nejníže osazené. Ať už je to skimmer, protiproud, sání vodních atrakcí, trysky nebo světlo, vodu upusťte alespoň o 10 cm níže. Upustíte-li vodu o něco více, nic tím nezkazíte. Důležité je, aby během zimy voda nestoupla k osazení bazénu. Mějte na paměti, že hladina vody může stoupnout i přesto, že bazén přikryjete plachtou. Tíha vody a sněhu totiž může plachtu uprostřed ponořit dovnitř bazénu a vytlačit tak vodu výše.

Ochrana stěn bazénu

Rozpínající se led je pro stěny bazénu nebezpečný. Lze je však ochránit pomocí obyčejných PET láhví, které naplňte z části vodou nebo pískem a položte na hladinu vody. PET lahve na hladině vody sice nepůsobí příliš esteticky, nicméně po zakrytí bazénu plachtou je stejně nikdo neuvidí.

Zakrytí plachtou

Posledním úkolem je tedy přikrýt bazén plachtou, která zabrání tomu, aby se do bazénu dostaly nečistoty a zároveň vodu chrání před světlem. Právě světlo ve vodě podporuje tvorbu mikrobů.

shutterstock_1586724181

Guaa -ošetření bazénu v průběhu sezóny

Postup úpravy vody s prostředky GUAa v průběhu sezóny

  • Pravidelné měření a úprava pH – měření provádějte alespoň 1× týdně a hodnoty pH udržujte na úrovni 6,8 - 7,4.
  • Vločkování – použitím GUAa POOL FLOCK dle návodu zabezpečíte vyvločkování (sdružení) drobných mechanických nečistot do větších celků, které jsou následně odfiltrovány nebo odstraněny bazénovým vysavačem. Po vyvločkování je nutné filtr propláchnout.
  • Oxidace vody – po odfiltrování vyvločkovaných nečistot z bazénu aplikujte oxidační přípravek na bázi aktivního kyslíku GUAa POOL OXI. Tento přípravek zabezpečí zvýšení hladiny kyslíku ve vodě a odstranění organických nečistot.
  • Dezinfekci vody přípravky bazénové chemie GUAa POOL LARGE POOL nebo GUAa POOL SMALL POOL provádějte po výše uvedených aplikacích přípravků. Aplikujte udržovací dávky dle návodu na etiketě (7 - 14 dní -podle stupně používání bazénu) v odstupu minimálně 4 hodin od aplikace přípravku GUAa POOL OXI

mceclip1-1